Hızlı Erişim
Hızlı Ödeme


İslam İlmihali Ezber Kitabı Dini Bilgiler - Dr. İbrahim Halil Yılmaz

İslam İlmihali Ezber Kitabı Dini Bilgiler - Dr. İbrahim Halil Yılmaz
İslam İlmihali Ezber Kitabı Dini Bilgiler - Dr. İbrahim Halil Yılmaz
73.75₺
  • Stok: Stokta var
  • Model: MS10000050

Available Options

İlaveli Baskıdır Müfredat Dualar - Sureler İnsanımızın ve evlatlarımızın dinini öğrenme hususunda hassasiyeti olmasına rağmen çok geniş olan dini konuların çabucak kavranamaması gibi nedenler, bizleri bu eserin hazırlanmasına teşvik etmiştir. Biz de bu durumu göz önüne alarak hacim olarak küçük fakat içerik olarak bir Müslüman'ın hayatı boyunca bilmesi ve ezberlemesi gereken konuları, ezberlenebilmesi kolay olacak bir şekilde bu kitapta toplayabilmeye gayret gösterdik.

Bu eser birçok dini bilgiler kitapların içeriğinden derlenmiş ve yüzlerce talebe üzerine uygulanarak geliştirilmiştir. Temel bütün konular ele alınmış; kısa, sade, akılda kalıcı olması için örnek kelimeler az sayıda ve özenle seçilmiştir. Zamanı kısıtlı olan günümüz insanı için bu eserin önemli bir boşluğu doldurması ve İslam eğitimine yeni bir boyut kazandırarak katkı sağlayabilmesi temel gayemizdir.

Birbirine eşit sayılan 75 derste her biri yarım saatlik düzenli bir program çerçevesinde çalışılarak, günde 1 veya 2 ders ile 3 veya 1.5 ay gibi kısa bir sürede bitirilebilir (ezberlenebilir). Gerek her bölümden ayrı ayrı, gerek her dersten birer sorularla tekrar tekrar sınavlar yapılabilir. Ezberleme programı için kitabın sonunda ezber takip tablosu da yer almaktadır.

Tasarım Özellikleri
Cilt Tipi
Teknik Özellikleri
Dil
ISBN
Özellikleri
Boyut
Sayfa Sayısı
Yazar
Malzeme Kalitesi
Kağıt Cinsi

Write a review

Please login or register to review